Foto: Agnes Asp

Kontakta oss

E-mail: info@westpride.se

Adress: Östra Larmgatan 16, 411 07 Göteborg

KANSLI

Emma Gunterberg Sachs Verksamhetsansvarig/Press och media
(+46) 072-579 23 20 | e-mail: emma@westpride.se

Naida Izić Festivalkoordinator
(+46) 070-092 27 23 | e-mail: naida@westpride.se

Jenny Gustafsson Verksamhetskoordinator
Festivalprogram, artistbokning samt utbildningsverksamhet
(+46) 070-773 56 80 | e-mail: jenny@westpride.se

Titti Döme Verksamhetsadministratör
Logistik och samband, flaggning, ekonomi
(+46) 070 773 56 50 | e-mail: titti@westpride.se

Agnes Asp Kommunikatör e-mail: agnes@westpride.se

Sara Dehi Programkoordinator
(+46) 070-092 26 14 | e-mail:* sara@westpride.se

STYRELSEN

Hela styrelsen: styrelsen@westpride.se

PLATSOMRÅDEN

Pride Park parken@westpride.se • Pride Parade paraden@westpride.se • Pride House kvarteret@westpride.se • Regnbågsredaktionen redaktionen@westpride.se • Volontärsamordningen volontar@westpride.se • Infocentrum infocentrum@westpride.se • Säkerhet sakerhet@westpride.se • West Pride Ung ung@westpride.se

Du hittar oss också på:
Facebook: facebook.com/westpride

Twitter: twitter.com/westpride

Instagram:instagram.com/westpride